Reference

Určitě doporučujeme, vše proběhlo hladce, rychle. Ještě jednou…
Klára Petrášová
100% spokojenost, jednání na úrovni, mohu jen doporučit, děkuji.
Václav Křížek
Všechno bylo super!
Mehmet Atli
Velice rychlá domluva, profesionální a příjemný přístup makléře. Naprostá spokojenost se službami. Mohu jen doporučit.!
Vladimíra Šmídová
Děkujeme panu Ondřeji Hofmanovi za pomoc při zprostředkování pronájmu bytu, za jeho profesionální přístup, ochotu a milé jednání. Jsme velmi spokojeny a určitě doporučujeme!
Anička Mudrová
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Tomáš Plesl
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Anna Polanská
Doporučuji - profesionální jednání
Vojtěch Matouš
Naprosto doporučuji , skvělé jednání , profesionální přístup rychlého prodeje nemovitosti . Zároveň konzultaci a ohlídání koupě , vysněného pozemku .. děkuji a vřele doporučuji všem ?
Matouš Zelinka
Přes Ondru jsem si pronajímal kanceláře, vše proběhlo bez problému, reagoval rychle a proaktivně. S chutí doporučuji jeho služby.
Zdeněk Milfajt
Chtěl bych poděkovat za pomoc při stanovení ceny bytu. Skvělé jednání, doporučuji.
Martin Čech
Chtěl bych moc poděkovat panu Hofmanovi za profesionální a nadstandardní přístup při prodeji chaty. Moc děkuji. Doporucuji všem.
Josef Novák
Velmi rychlé a profesionální jednání, vše bylo v naprostém pořádku. Doporučuji
Nikola Drahotová
Dobré odpoledne, děkuji za rychlé a profesionální hledání bydlení a uzavření obchodu. Doporučuji.
Андрей Салтовский
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Renata Šrytrová
Děkujeme ze velice profesionální přístup, vše proběhlo bez problémů a rychle. vřele doporučujeme
Libuše Klokočková
S Tímto Makléřem jsme byli velice spokojení … vše proběhlo velice hladce a rychle :)…měl také velice ochotný a empatický přístup takže pokud i vy hledáte bydlení tak jedině přes tohoto makléře :) !
Martin Krumov
Děkuji, pane makléři Ondřej Hofman, za profesionální přístup při sjednávání pronájmu bydlení. Bylo to rychlé a bez problémů. Mohu bezpečně doporučit.
Mariia Chornei
Profesionální přístup, vše bylo velmi rychle a bez problémů zařízeno.
Pavel Nechanický
Děkuji za rychlou odpověď na otázku ohledně aktuální hodnoty nemovitosti.
Tomáš Koudelka
Služby spojené s pronájmem bytu byly provedeny na profesionální úrovni, velice rychle a bez jakýchkoli negativních připomínek z mé strany.
Aleš Prokůpek
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jozef Maxián
Děkujeme panu makléři za profesionální přístup při sjednávání pronájmu. Inzerát jsme našli na internetu a velmi nás pan makléř překvapil, pana Ondřeje mohu vřele doporučit. Jednání velmi ochotné v přátelském ale přesto profesionálním duchu, skvělá komunikace. Velmi nás potěšil milý dárek při sepsání smlouvy i za ten panu makléři velké díky, velmi hezké gesto!
Marie Hlaváčková
Děkuji panu Hofmanovi za kvalitní služby zprostredkovani pronájmu bytu, především za rychlé jednání a spolehlivost.
Filip Kučera
Děkuji Ondřeji Hofmanovi za pomoc při zprostředkováni pronájmu bytu. Za profesionální přístup a ochotu. Vše proběhlo na jedničku a velice oceňuji proklientský přístup. Mohu jedině doporučit.
Richard Kaschte
Děkuji Ondřejovi Hofmanovi za pomoc při prodeji domu mých rodičů, díky jeho aktivnímu, lidskému přístupu, profesionálně zpracované nabídce a skvělé komunikaci se dům podařilo prodat za velmi slušnou cenu. Mohu jen doporučit. P.P.
Petr Peuker
Ondřeje vřele doporučuji, pro jeho profesionální a současně lidský přístup, od začátku do konce ???
David Vaniš
Super proaktivní přístup. Bezchybná komunikace. Pomohl i s věcmi, které se přímo netýkaly jeho agendy. Zdárně dotaženo do konce. Velká spokojenost. Doporučuji všem.
Jan Miler
Vyřešil bleskově pronájem mého bytu. Skvělá komunikace a profi přístup. Příště se na něj obrátím znovu. ?
Ondřej Farský
Profesionální přístup a rychlé jednání. Jsem maximálně spokojen.
Tomáš Podolský
Pomohl nám ohodnotit nemovitosti do dědického řízení velice rychle a také poradit s dalšími otázkami ohledně prodeje nebo pronájmu. Velmi ochotný a rychle odpovídal na e-maily. Dekuju
Pavel Breuer
Naprostá spokojenost, velmi ochotné jednání. I když jsme se během vyřizovacího procesu potýkali s mnohými problémy, pan Hofman nám byl vždy nápomocný a pomohl nám koupi parcely zdárně dokončit.
Radek Kopecký
Byli jsme velmi spokojeni s domluvením pronájmu bytu.Bylo to rychlé a profesionální s přidanou hodnotou ochoty a příjemného vystupování.
Michal Vašátko
Děkuji za pomoc při koupi nemovitosti.
Jura Ruščak
Takto si představuji hledat nájemníka do svého bytu. Perfektní práce. Děkuju
Petr Svoboda
Vše v naprostém pořádku. Všechny náležitosti k prodeji vyřízeny samostatně a bez nutnosti zbytečné mojí přítomnosti. Obchod proběhl bez jakýchkoliv problémů a hladce. Můžu tohoto makléře doporučit bez výhrad.
Ladislav Máchal
Byt prodán nad hodnotou aktuální tržní ceny. Doporučuji !
Tomáš Vik
Profesionální přístup, kultivované a milé vystupování, veškeré záležitosti spolehlivě a rychle zařízeny. Maximální spokojenost. Doporučuji, bohužel u hodnocení chybí 6.hvezdicka,jinak bych dala 6.
Helena Hoření
Velmi doporučuji. Příjemné vystupování. Vše na jedničku.
Lenka Moudříková
Přes pana Hofmana jsme si pronajímali byt. Vše bylo zařízeno profesionálně a hlavně rychle. Pan Hofman byl vždy milý, ochotný a byla radost s ním spolupracovat. Ještě jednou děkujeme a určitě doporučujeme! ☺️
Simona Hancová
Vstřícné a milé jednání v kombinací s profesionálním přístupem při oceňování staveb. Moc Děkuji, mohu jen doporučit ?
Lukáš Malý
Profesionální a milý přístup Ondřeje. Vše bylo vyřízeno rychle a bez problémů. ?
Dana Florianová
V letošním roce jsem využil služeb pana Ondřeje Hofmana s nákupem pozemku na Libereckém kraji a byl jsem spokojen s jeho realitními službami. Pan Ondřej Hofman nám ve všem vyšel vstříc a vyřešil všechny záležitosti rychle a profesionálně. Doporučuji. Ondřej Hartman
Ondřej Hartman
Pan Hofman pomohl s nákupem a prodejem nemovitostí, dvakrát podal žádost a vše bylo v pořádku. Vřele doporučuji a v případě potřeby znovu použiji!
Alla Tsiple
Pan Hofman byl po celou dobu velmi příjemný a ochotný. I přes menší komplikace, které v průběhu koupě vznikly vše vyřešil ke spokojenosti obou stran rychle a profesionálně. Určitě doporučuji!
Johanka Kulhánková
Děkuji za profesionální přístup, rychlé a stručné jednání a do detailu zmáklé informace o bytu, doporučuji.
Jan Vytrval
Přes pána Hofmana jsme kupovali nemovitost. Pán Hofman je velice příjemný, ochotný a férový člověk. Jeho jednání je naprosto profesionální a se vším nám dokázal pomoci. Moc doporučujeme
Míša Nguyenová
Oceňuji velmi profesionální přístup pana Hofmana, který postupoval při realizování koupě nemovitosti vždy rychle a ochotně a na zprávy reagoval okamžitě bez ohledu na pracovní dobu. J. Moravec
Jaroslav Moravec
Plná spokojenost, pan Hoffman byl velmi trpělivý a ochotný! Cítili jsme se v dobrých rukou od začátku až do konce! Velmi dobře nám poradil, posháněl a vyřešil vše, co jsme potřebovali! Děkujeme moc, budeme se těšit na další realitní transakce :))
Libuše Suarez
Doporučuji, velice profesionální přístup, rychlé jednání, příjemné vystupování. Pronájem bytu proběhl hladce.
Michaela
Děkuji panu makléři Hofmanovi za pomoc při prodeji bytu. Doporučuji jej pro jeho lidský přístup a odbornost.
Jana Adamcová
Děkuji za dobrou a rychlou pomoc při koupi nemovitosti panu Hofmanovi a taktéž děkuji p. Bohmové za skvělé poradenství a pomoc při vyřizování financování. Při převodu nemovitostí byla příjemná spolupráce s panem Ježkem, který nabídl a pomohl s výběrem nejvýhodnějšího dodavatele El. energie. Určitě bych tento tým lidí všem doporučil.
František Pešán
Koupě nemovitosti s pomocí pana Ondřeje Hofmana, mohu jen doporučit. Děkuji
David Korselt
Doporučuji, pro klienta se snaží udělat maximum davám plný počet hvězdiček.
Josefína Adiová
Přes pana Hofmana jsme kupovali nové bydlení. Spolupráce s ním byla na vysoké úrovni. Se všemi dotazy či zádrhely dokázal pomoci a vše řádně vysvětlit. Rozhodně bych pana Hofmana doporučil a přeji i ostatním aby našli své bydlení a vše proběhlo bez problémů jako u nás ??
Jan Horáček
Pan Hofman je velice příjemný a ochotný. Jeho jednání je naprosto profesionální a se vším dokázal pomoci. Prodej proběhl v pořádku a já ho mohu jen doporučit.
Jan Černý
Pana Ondřeje Hofmana mohu vřele doporučit jako realitního makléře, vstřícnost a komunikace za 1...jsme velice spokojeni
Michala Horovská
Děkuji panu Hofmanovi za skvěle odvedenou práci při prodeji domu. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Jeho služby mohu jenom doporučit.
Marta Tothová
Skvělá spolupráce, spousta záležitostí zařízená navíc, lidský přístup, komunikace, spolehlivost a vše pozitivní co vás napadne. Ondřej Hofman za reality a paní Böhmová za finance se rovná skvělý tým. Tahle společnost nabízí i energie které nám zpracoval jejich kolega p, Ježek. Moc vám všem děkuji!
Viktor Takáč
Doporučuji Ondřeje Hofmana jako realitního makléře a paní Böhmovou, která mi pomohla vyřídit hypotéku, kterou jsem s jinou společností nebyl schopen vyřešit. Dekuji už ,,BIDLÍM”.
Viktor Dolhov
Skvělá komunikace, rychlost a vstřícnost.
Aneta Hauznerová
Koupe bytu probehla v poradku, pan Hofman byl vzdy ochotny, prijemny a profesionalni, a pripraveny poradit a pomoct ? Inzerat byl vytvoreny poutave, prehledne a 3D model byl skvely. Hlavne jeste pred prohlidkou upozornil na to,ze pokoje jsou mensi a at si poradne prohlednu vymery pokoju. Byla jsem i na jinych prohlidkach, ale musim rici, ze zde udelalo sve i prijemne vystupovani, informovanost pana Hofmana o byte s jeho vybaveni a prohlidka s ucasti majitelu, kteri byli velice mili a sdelili dalsi podrobnosti o lokalite a bytu a vlastni zkusenosti ? Proto doporucuji! ?
Sylvie Vrbová
Vřele můžu doporučit?, příjemné jednání, rychlá dohoda a profesionální přístup snad samozřejmostí. ? díky za vše
Čestmír Kožíšek
Vše proběhlo v pořádku, pan Hofman poradil, pomohl kde to šlo, děkuji.
Daniel Křikava
Rychlý a profesionální přístup. Vše bez problému.
Michal Zahradník
Musím poděkovat p.Hofmanovi. Opravdový průvodce při prodeji reality. Prodej mého bytu proběhl bez problémů, bez starostí.
Svitlana Banyas
Pan Hofman je velice vstřícný a ochotný. Jeho jednání je přátelské a zároveň velmi profesionální. Vše zařídil, s ostatním pomohl a ochotně poradil. Koupě nemovitosti pro mě byla díky němu velmi rychlá, bez jakýchkoliv komplikací a starostí. Vřele doporučuji!!!
Lucie Christová
Chtěl bych poděkovat p. Hofmanovi za velmi proaktivní a vstřícný přístup při zprostředkování koupě nemovitosti. Jeho služby mohu upřímně doporučit.
Pavel David
Komunikativní, vstricny a profesionální přístup, vřele doporučujeme.
Petra Nápravníková
Vse probehlo bez problemu chalupa prodana . Doporucuji.?
Petr Miček
S panem Hofmanem byla perfektní spolupráce po celou dobu řešení prodeje. Super jednání. Doporučuji!!
David Brož
Přijemná komunikace, bezproblémová koupě nemovitosti. Vždy byl včas a připraven na schůzkách. Vyhověl mým požadavkům a zařídil všechno o co jsem si požádala. Doporučuji.
Lucie Draboňová
Bezstarostny prodej nemovitosti. Vse probehlo bez problemu. Super domluva. Pana Hofmana muzu doporucit.
Aleš Baudyš
Osobní přístup, skvělá komunikace. Doporučuji!
Žaneta Hanušová
Skvělý přístup, hladký průběh. ??
Filip Beran
Příjemná komunikace, vřelé vystupování. Informovanost v oboru. Férové jednání. Doporučuji a děkujeme Ondřeji Hofmanovi za posouzení hodnoty chalupy a pozemků. Těším se na další případnou spolupráci.
Jaroslav Gabriel
Setkal jsem se s řadou realitních makléřů, kteří mě víceméně do něčeho tlačili a snažili se za každou cenu něco prodat. Pan Hofman z Bidli Liberec tuto špatnou reputaci zcela vyvrátil a se vší skromností a úctou věnoval tu energii jinam. Do péče o zákazníka... Se vším umí skvěle poradit, zařídí vše potřebné, má o problematice přehled a naslouchá vám. Takový typ člověka, na kterého se velmi rádi obrátíte znovu. Mockrát děkuji za spolupráci a vřele doporučuji. RS
Radoslav Sládek
S panem Hofmanem jsem byli velice spokojení. Profesionální přístup a můžeme ho jen doporučit.
Jana Divácká
Děkujeme panu Hofmanovi za zprostředkování koupě bytu a skvělý servis navíc. Byli jsme moc spokojeni, vše proběhlo bez problému. Moc doporučujeme.
Eliška Náhlovská
Rychlé a férové jednání, komunikace na jedničku a přesné plnění všech dohod ohledně pronájmu. Za celou rodinu mohu říci, že pro další spolupráci se obrátíme opět na pana Ondřeje Hofmana.
Eliška Prokůpková
Bezproblémový a bezstarostný prodej bytu v Jablonci n/N. Mohu jen doporučit.
Lukáš Zdeněk
Sdílím velice positivní zkušenost v záležitosti prodeje bytu. Od chvíle první schůzky do připsání peněz na účet uběhly dva měsíce. Jednání pana Hofmana bylo vždy profesionální a dobře připravené. Mimo nutné součinnosti při stylingu bytu a podpisu dokumentů jsem nemusel ve věci prodeje bytu nic dělat a ušetřil jsem hodně času. Pana Hofmana mohu vřele doporučit. Celkově nadstandardní přístup a veliká spokojenost.
Michal Mareš
S panem Ondřejem Hofmanem jsem byt kupovala a mohu jen doporučit - velmi profesionální a milé jednání.
Šárka Rohánková
Naprostá spokojenost, super jednání , žádné zbytečné zdržování. S BIDLI konkrétně s p. Hofmanem jsme prodávali náš byt v Jablonci n/N a mohu jen doporučit, zvlášť musím vyzdvihnout možnost a hlavně funkci profesionálního nafocení a natočení bytu. Byt byl prodán téměř okamžitě.
Jana Pietschmannová
Naprostá spokojenost, kupovali jsme byt v Děčíně. Všechno proběhlo bez problémů, mohu doporučit.
Veronika Jurišová
"Pan Hofman je profesionál, se kterým je radost spolupracovat. Vždy platí co řekne, je s ním skvělá komunikace a vždy jedná v zájmu klienta. Výborně vyřídí veškeré formality a informuje o každém svém kroku. Za mě nejlepší realitní agent, kterého jsem potkal. Rozhodně rád komukoliv doporučím."
Jindřich Bílek
S panem Hofmanem spolupracujeme dlouhodobě a plánujeme pokračovat i nadále. Kvalitní a rychlé zpracování a především řádné a včasné plnění požadavků vede k mé naprosté spokojenosti. Mohu pouze doporučit, a to jak ze strany poptávajícího tak i také ze strany nabízejícího.
Petr Líman
Doporučuji naprosto pro bezproblémový prodej. Vše vyřešeno podle dohody k úplné spokojeností všech zúčastněných. Díky.
Jindřich Bednář
sem naprosto spokojený. Mnohokrat děkuji paní Kleckove a Bömove za super spolupráci při vyřizování našeho bydlení. Nemene také děkuji Ondřejovi Hofmanovy který nám pomohl doladit detaily koupi domu. Mohu jen doporučit
Miloš Mochaň
Děkuji panu O. Hofmanovi za spolupráci. Výborná domluva vše proběhlo rychle a bez komplikací. S radostí doporučuji.
Petr Šimůnek
Velmi dobrá spolupráce. Velice děkujeme panu Hofmanovi. Prodal naši chalupu a se vším pomohl. Velmi dobrá komunikace. Vřele doporučujeme.
Petr Hájek
Bezproblémový prodej domu. Mohu p.Hofmana doporučit.
Jiří Kubát
Mohu jenom doporučit, spolehlivost, rychlost, ochota vše vyřešit...... Hlavně děkuji p.Hofmanovi, zařídil vše potřebné a spoustu věcí navíc.
Stanislav Matěcha
Rychle, zdvořile a férově, tak bych hodnotil služby pana Ondřeje Hofmana. Mohu jen a jen doporučit v oblasti realitního trhu.
Ondřej Hlavatý
Pan Hofman byl velmi slušný, snaživý, pracovitý, spolehlivý, mohu jen doporučit. Jistě se do budoucna na něj ráda obrátím.
Michaela Konopíková

Používání cookies - aby web fungoval jak má:

Abyste na webu snadno našli to, co hledáte, potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" všechny cookies jednoduše povolíte.

Cookies jsou malé soubory, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Podle nich vás na našem webu poznáme a zobrazíme vám web tak, aby všechno fungovalo správně a podle vašich preferencí. Přehled cookies a podmínky jejich užívání si můžete přečíst zde.

Nastavení